КОНТАКТИ
ПЛАТНЕ
ПРАКТИКА
ВІДГУКИ
ІЛЮСТРАЦІЇ
ВІДЕОУРОКИ
ГОЛОВНА
СКАЙП-УРОКИ
Головна
ДОКУМЕНТИ
ВИ ТУТ

Про вибір професії

Навіщо ставати юристом, якщо ваше призначення бути художником? Навіщо ставати дизайнером, якщо в душі ви першокласний автослюсар? Головне - стати на “свій” шлях і максимально реалізувати свій потенціал саме на ньому! А от як зрозуміти, де той шлях? Це моє перше відео про вибір професії. Тут лише 4 техніки. У наступному відео зібрала 22 техніки. Тому це можете переглянути більше для мотивації ;)

Як знайти себе, свій шлях, свою професію? 22 круті техніки від ВРГД

Буває так, що ми хочемо розвиватися в якійсь професії, але близькі кажуть, що це дурня, не треба отримувати цю спеціальність, і взагалі це не серйозно (чи іноді навіть аморально).  А ще й соціум на це вказує: навколо стільки нереалізованих у цій галузі нещасливих людей… І тут перед вами постає дилема: з одного боку - страшно, ви не впевнені, чи варто йти цим шляхом, а з іншого - ця справа - єдине, що вас надихає і дарує радість. А воно ще й якось інтуїтивно вам дається, ніби ви не перше життя цим займаєтеся. Було таке? Отож… Тому вирішила зібрати до купи техніки, які допоможуть не лише визначитися зі своїм шляхом, а й не боятися ним іти ;) Ви створені для щастя - не проґавте його! :)

10 порад майбутнім студентам

Сподіваюся, комусь це відео допоможе полегшити студентське життя ;)

Telegram для навчання

Месенджер Telegram – тепер основне моє робоче середовище. Він дууууже зручний для навчання! До речі, це мій канал: https://t.me/videorepetitor

План самостійної підготовки до ЗНО

Відео знімалося для 2017-2018 навчального року. Тепер ці матеріали просто структуровані на сайті. Дивіться план на тиждень - шукайте, працюйте з темами, повторюйте! ;)

All rights reserved © 2018

Студентам, майбутнім студентам та школярам про організацію навчання. План самостійної підготовки до ЗНО

Успішність у навчанні починається з правильної організації навчальних матеріалів

Студентам та старшим школярам. Конспекти. Метод Корнелла.

Сайт-конструктор шаблонів: https://incompetech.com/graphpaper/cornelllined